Yemek İçin Yaşıyoruz

Yemek İçin Yaşıyoruz

Yemek yemeyi ihtiyaç olmaktan çıkarıp yaşam felsefesi haline getirenler için beIN GURME’den doyumsuz bir program: “Yemek İçin Yaşıyoruz”

Türk ve Dünya mutfağından en özel tariflerin hazırlık aşamasından sunumuna kadar her anına tanıklık ederken; iş, sanat ve cemiyet hayatından seçkin konukların yemek maceralarını da keyifle izleyeceksiniz. Şef Erberk Avşar’ın maharetini konuşturduğu programın sunuculuğunu, samimi anlatımıyla Uğur Karabayır üstleniyor.

“Yemek İçin Yaşıyoruz” beIN GURME’de.

Uğur Karabayır, işletme mezunu ve genç bir girişimci. Uğur Karabayır, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen restoran ve eğlence mekânlarının işletmeciliğinin yanı sıra aynı zamanda işin mutfağı ile de yakından ilgilenen bir isim. Uğur Karabayır, Türk ve dünya mutfağından en özel tatların hazırlandığı restoranları işletirken, aynı zamanda şeflerle mutfağa girerek en özel yemeklerin yapımına da katkıda bulunuyor. Karabayır, son olarak Asmalımescit’de, Nişantaşı ve Bağda Caddesi gibi semtlerde bir çok mekânın işletmeciliğini yapıyor.