ÜniŞef
Cumartesi14:00'da

ÜniŞef

ÜniŞef Mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. Programa konuk olan iki şef kendilerini kısaca tanıtıyorlar. Sunucumuz ve iki şef mutfağa girdikten sonra kısa bir sohbet gerçekleştirdikten sonra mutfağı şeflere bırakıyor ve yemek konusu ile ilgili olarak kampüsteki öğrencilerin nabzını yokluyor. Kampüs hayatının ve öğrencilerin renkli dünyasına hızlıca konuk olurken şeflerimiz mutfakta yemeklerini hazırlıyorlar. Şefler yemeklerini hazırlarken izleyicilere neyi ve nasıl yaptıklarını detaylı bir şekilde anlatıyorlar ve kullandıkları malzemeleri, profesyonel ipuçlarıyla paylaşıyorlar. Hazırlıklar bittikten sonra ise yemekler kampüsteki diğer öğrencilerle paylaşılıyor ve deneyenlerin fikirlerini alınıyor.
ÜniŞef’in gezen mutfağı ile şefler mutfağa götürülmüyor, onun yerine mutfak şeflerin ayağına, üniversitenin kampüsüne gidiyor.

Kemal Uçar

29 Mart 1985, Adana doğumlu Kemal Uçar, Ankara Sanat Tiyatrosu Bahçeşehir Üniversitesi’nde, İleri Oyunculuk Yüksek Lisansı yapan oyuncu, “Ezel” dizisinde Ezel'in kardeşi olarak oynamıştır. Bunun dışında, “Sen de Gitme” adlı bir dizide rol almış ve “Yamak Ahmet” adlı dizide aynı adı taşıyan başrol oyuncusu olmuştur. Ayrıca, “Yedi Güzel Adam” adlı dizide Nuri Pakdil karakterini canlandırmıştır. “Tut Sözünü” filminin senaryosunu yazmış ve kendi de bu filmde rol almıştır.