Pasta Atolyesi Program

Pasta Atölyesi

Burçin Birdane, Pasta Atölyesi programında, sizlere özel günlerinizde hazırlayabileceğiniz benzersiz pastalar ve tamamı birbirinden farklı özel tasarım kurabiyelerden oluşan EV YAPIMI ürünler ile sizin ve sevdiklerinizin mutlu günlerini daha da özel ve unutulmaz yapmak için beIN GURME'de!

BURÇİN BİRDANE

Burçin Birdane Butik Pasta Tasarımı firma sahibi ve pasta tasarımcısı Burçin Birdane; mutfağa olan ilgi ve becerisini hobiye dönüştürmek, hazırladığı pasta ve kurabiyelerin fotoğraflarını çekmek ve tariflerini paylaşmak üzere 2005 yılında kurduğu www.burcinindenemeleri.com blog sayfasının yazarı iken, 2007 yılında oğullarının doğum gününde şeker hamuru ile tanışmıştır.

Almış olduğu temel sanat ve moda tasarımı eğitimlerini şeker hamuru ile buluşturmuş, o dönem hobi olarak hazırladığı ürünlerde; yeteneği, hayal gücü, elde şekillendirilen obje ve detayların pastaya aktarılmasıyla oluşan bütün oldukça farklı bulunmuş, takdir ve beğeni ile karşılanmıştır.

2012 yılında, farklı bir sektördeki 17 yıllık profesyonel iş hayatına son vererek Burçin Birdane Butik Pasta Tasarım Atölyesini açmıştır.

Görselliği bir çok kişi tarafından “sanat eseri” olarak adlandırılan ürünlerin lezzeti de “en kaliteli ve taze içerik malzemeleri ve ev yapımı mantığı” ile hazırlandığı için oldukça beğeni toplamakta ve vazgeçilmez bir tutku haline gelmektedir.
Tüm ürünlerin Burçin Birdane ve ekibi tarafından en titiz ve en temiz işçilik, en doğru renk tonları, aslına en benzer figür ve objeler ile saatler süren çalışmalar sonucu ortaya çıkarılıyor olması firmanın en güçlü yönlerindendir.

Düğün, nişan, doğum günü, yıldönümleri, özel günler, kurumsal organizasyonlar, bebek partileri ve diğer kutlamalar için talep edilen tasarımlar, sipariş verenleri mutlu edecek şekilde hazırlanarak kutlama yapılacak adrese özel araç ile gönderilir.

Aylık program dahilinde, farklı kategorilerde düzenlenen tamamı birer günlük eğitimlere yurt dışından ve yurt içindeki farklı şehirlerden gelen katılımcılara Burçin Birdane tarafından adım adım pasta yapmanın incelikleri, ipuçları ve teknikler içtenlikle aktarılır.

Başarının öncelikle çok çalışmak, sabır, azim, yenilikçi ve farklı olmak ve daima güzel düşünmekten geçtiğine inanan Burçin Birdane, ilk günden itibaren en büyük destekçisi olan eşi Murat Birdane’ye kendi başarısındaki katkısı için minnettardır.