Seda Öztezel

İştahlı Çocuklar

Digitürk'ün lezzet kanalı beIN GURME, ağzının tadını bilen küçükler için yepyeni bir programa ev sahipliği yapıyor: "İŞTAHLI ÇOCUKLAR"
Seda Sümer, İştahlı Çocuklar'da 0-5 yaş arası miniklerin hayır diyemeyeceği leziz çocuk yemekleri hazırlayacak, annelere çocuk beslenmesiyle ilgili çok önemli bilgiler ve ipuçları verecek. Ayrıca çocuk sağlığı, psikolojik destek ve pedagojik bilgiler almak için uzman konukların da ağırlanacağı program anneler için adeta görüntülü bir kütüphane olacak.

Seda Öztezel

Seda Sümer 1976’da İstanbul’da doğdu. Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Sinema ve Televizyon eğitimini alırken eşzamanlı olarak TV kanallarında program prodüksiyonu yaptı. Mezun olduktan sonra büyük reklam ajansları bünyesinde, ulusal markalara dijital pazarlama ve proje yöneticisi olarak 10 yıl boyunca hizmet verdi. 2 çocuğu var. Hem iştahsız kızına, hem de obur oğluna sağlıklı beslenme alışkanlığını kazandırabildi. Günde 27.000’i aşkın annenin ziyaret ettiği www.gurmebebek.com’un kurucusu. Anne Bundan Yine Yap isminde uzmanlar eşliğinde hazırladığı 355 sayfalık bir bebek ve çocuk beslenmesi kitabi var. 2010 yılından beri bebek çocuk beslenmesi hakkında muhabirlik, yayıncılık, blogger’lık, yazarlık, TV programı yapıyor.