Çocuklar Mutfakta
Cumartesi13:00'da

Çocuklar Mutfakta

Şefimiz Didem Doğru, her hafta iki çocuk şefimizi mutfağında konuk ediyor. Öncelikle birlikte yapacakları yemekler için alışveriş yapıyorlar. Yapacakları yemeği tanıttıktan sonra Didem Şef çocuklara tarif ediyor ve çocuklar yemekleri yapıyorlar. Yemekler yapılırken çocuklara faydalı bilgiler de veriliyor. Çocukların yemekleri pişirmeleri ile birlikte program sonunda afiyetle kendi yaptıkları yemekleri yiyorlar.
Tüm televizyon izleyicisinin yanı sıra özellikle Aileler ve çocuklarının ilgi göstereceği eğitici ve eğlenceli Çocuklar Mutfakta her cumartesi 13.00’da beIN GURME’de!

Didem Doğru

Evli ve iki çocuk annesi Didem Doğru… Teknik Mimar olarak başladığı profesyonel meslek hayatına iktisat okuyarak, finans sektöründe devam etmiş ancak yıllar sonra hayalinin peşinden gitmek uğruna profesyonel iş hayatını bırakarak yeniden öğrencilik hayatına dönerek; Profesyonel Aşçılık ve İşletme ardından da Pastacılık eğitimi almış.

2014’ten beri Göktürk’te açtığı atölyesinde çocuklara yemek yapmayı ve böylece sağlıklı beslenmeyi ve mutfağı sevdirmeyi amaçlayan Didem Doğru bundan böyle daha fazla çocuğa ulaşabilmek için keyifli bir programla ekran başındakilerle buluşuyor olacak. Çocuklarla mutfakta olmanın onların hem ruhsal hem zihinsel becerilerinin gelişmesine çok faydası olduğuna inanan Didem Doğru, çocukları ile kaliteli zaman geçirmek isteyen tüm ebeveynleri çocukları ile birlikte mutfakta olmaya çağırıyor.