Açelya'nın Mutfağı

Açelya'nın Mutfağı

Başarılı bir oyuncu, hamarat bir eş, programlı bir anne, özenli bir arkadaş ve sportif bir kadın…

Açelya Akkoyun, izleyenleri yepyeni bir yolculuğa davet ediyor. beIN GURME ekranlarında Açelya'nın Mutfağı ile yemeğe ve hayata dair bir yolculuğa...

Davetsiz misafirler için hızlıca kurulacak pratik sofralar, kayınvalide ziyaretleri, yılbaşı yemekleri, evde verilecek küçük çaplı davetler için şık tarifler, doğum günü partilerine uygun pasta ve kek alternatifleri, hafta sonu pikniği, mutluluk menüleri ya da ailecek yapılacak film gecesi için lezzetli atıştırmalıklar… Açelya'nın yemek yapmak için her zaman bir bahanesi var! Üstelik sadece bildiklerini aktarmıyor, seyirciyle beraber araştırıyor, deniyor, öğreniyor. Mutfağa ve hayata dair çok özel anların paylaşılacağı bu programda Açelya evinin kapılarını açıyor ve izleyenlerle beraber mutfak penceresinden dünyaya bakıyor.

AÇELYA AKKOYUN

Adana doğumlu olan Açelya Akkoyun MSÜ Devlet Konservatuarını bitirdikten sonra Şehir Tiyatrolarında oyunculuk hayatına başladı. Kariyerini sinema filmleri ve televizyon dizileriyle sürdüren Akkoyun bu defa Bein Gurme ekranlarında Açelya'nın Mutfağı ile izleyenleri yemeğe ve hayata dair bir yolculuğa davet ediyor.

Akkoyun, en az oyunculuğu kadar anneliği ve mutfaktaki hünerleriyle de ünlü. Yemek yapmayı bir tutku haline getirmiş olan genç kadın, bu programla evinin kapılarını açıyor ve izleyenlerle beraber mutfak penceresinden dünyaya bakıyor.