Yayın Akışı

00:48 AZ SONRA...
00:50 GÖREVİMİZ YEMEK
01:22 AZ SONRA...
01:25 GASTRONOMİ MACERALARI
01:57 AZ SONRA...
02:01 5 ŞEF
02:31 AZ SONRA...
02:35 Bİ' TARİF
02:40 AZ SONRA...
02:46 KOLAY MUTFAK
02:59 AZ SONRA...
03:05 5 ŞEF
03:33 AZ SONRA...
03:35 ŞEF İTALYAN OLUNCA
04:04 AZ SONRA...
04:10 EKS 101
04:34 AZ SONRA...
04:36 KOLAY MUTFAK
04:51 AZ SONRA...
04:55 WILCO'YLA YAŞASIN YEMEK
05:27 AZ SONRA...
05:31 İŞŞŞTE BU
05:59 AZ SONRA...
06:05 UNUTULMUŞ REÇETELER
06:38 AZ SONRA...
06:41 KOLAY MUTFAK
06:51 AZ SONRA...
06:55 İŞTAHLI ÇOCUKLAR
07:21 AZ SONRA...
07:25 EKS 101
07:53 AZ SONRA...
07:55 İŞTAHLI ÇOCUKLAR
08:14 AZ SONRA...
08:25 SOFRALARIMIZ
ŞEFİMİZ ÇİĞDEM SEFEROĞLU, GÜNÜN HER ÖĞÜNÜNE AİT, YEREL VE GELENEKSEL OLANDAN İLHAM ALAN, LEZİZ VE MODERN SENTEZLER SUNAN YEMEKLER VE TATLILAR YAPIYOR. BU BÖLÜMDE, ŞEFİMİZ, BALIK ÇORBASI, PEYNİRLİ KARİDES GÜVEÇ VE FIRINDA KABAK YAPIYOR.
08:51 AZ SONRA...
AZ SONRA "5 ŞEF" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
08:55 5 ŞEF
BU PROGRAMDA, MUTFAKTA BİR DEĞİL, TAM 5 ŞEF VAR. OSMANLI MUTFAĞINDAN PASTALARA KADAR ÇOK SEÇENEKLİ BİR İÇERİĞE SAHİP OLACAK PROGRAMIN ŞEFLERİ İSE KENDİ ALANLARINDA USTA İSİMLER... BU BÖLÜMDE, ŞEF CENK AKKAYA, CAFE DE PARİS SOSLU ANTRİKOT, HASSELBACK PATATES, AKDENİZ YEŞİLLİKLERİ VE PORTAKALLI ÇİKOLATA MOUSSE YAPIYOR.
09:26 AZ SONRA...
AZ SONRA "İMZA YEMEKLER" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
09:30 İMZA YEMEKLER
İMZA YEMEKLER, GASTRONOMİ DÜNYASINA YÖN VEREN USTA ŞEFLERE AİT ORİJİNAL TARİFLERİN, MURAT BOZOK TARAFINDAN UYGULANDIĞI PROGRAM... BU BÖLÜMDE, ŞEFİMİZ, RİCK STEİN'IN KLASİK YEMEKLERİNDEN, ÇİPURA İLE PATATES BRAVAS VE NARLI BUĞDAY SALATASI YAPIYOR.
09:53 AZ SONRA...
AZ SONRA "SOFRALARIMIZ" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
10:00 SOFRALARIMIZ
ŞEFİMİZ ÇİĞDEM SEFEROĞLU, GÜNÜN HER ÖĞÜNÜNE AİT, YEREL VE GELENEKSEL OLANDAN İLHAM ALAN, LEZİZ VE MODERN SENTEZLER SUNAN YEMEKLER VE TATLILAR YAPIYOR. BU BÖLÜMDE, ŞEFİMİZ, YOĞURTLU YABANİ MANTARLAR, FASULYE DİBLESİ VE TELEME TATLISI YAPIYOR.
10:25 AZ SONRA...
AZ SONRA "HEP FİT" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
10:35 HEP FİT
17 YILDIR UZMAN SPOR EĞİTMENLİĞİ YAPAN GÖKÇEN ARIKAN, BEIN GURME İZLEYİCİSİNE ÖZEL BİR PROGRAM HAZIRLADI. ESNEME HAREKETLERİ, YAĞ YAKMA EGZERSİZLERİ, BÖLGESEL İNCELME TÜYOLARI, BEDEN KİTLE İNDEKSİNİ DÜŞÜRMEYE YÖNELİK ÖNEMLİ TAVSİYELER, KİŞİYE ÖZEL ANTRENMANLAR, DİYET YEMEKLER VE DETOKS İÇECEK TARİFLERİNİN YER ALDIĞI HEP FİT, SAĞLIKLI YAŞAMAK İSTEYEN HERKESE ALTERNATİF BİR YAŞAM TARZI SUNUYOR.
10:56 AZ SONRA...
AZ SONRA "ÇOCUKLAR MUTFAKTA" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
11:00 ÇOCUKLAR MUTFAKTA
ŞEFİMİZ DİDEM DOĞRU, HER HAFTA İKİ ÇOCUK ŞEFİ MUTFAĞINDA AĞIRLIYOR. YAPACAKLARI YEMEKLER İÇİN ALIŞVERİŞ YAPTIKTAN SONRA ŞEFİMİZİN TARİFİNE GÖRE ÇOCUKLAR YEMEKLERİ YAPIYORLAR. ÇOCUKLAR MUTFAKTA DA BU HAFTA, ŞEFİMİZ DİDEM DOĞRU KONUKLARI BELİCİA VE MASAL İLE BİRLİKTE ŞEKERSİZ BAR YAPTILAR.
11:00 ÇOCUKLAR MUTFAKTA
ŞEFİMİZ DİDEM DOĞRU, HER HAFTA İKİ ÇOCUK ŞEFİ MUTFAĞINDA AĞIRLIYOR. YAPACAKLARI YEMEKLER İÇİN ALIŞVERİŞ YAPTIKTAN SONRA ŞEFİMİZİN TARİFİNE GÖRE ÇOCUKLAR YEMEKLERİ YAPIYORLAR. ÇOCUKLAR MUTFAKTA DA BU HAFTA, ŞEFİMİZ DİDEM DOĞRU KONUKLARI BELİCİA VE MASAL İLE BİRLİKTE ŞEKERSİZ BAR YAPTILAR.
11:24 AZ SONRA...
AZ SONRA "DÜNYALARI YERİM" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
11:30 DÜNYALARI YERİM
TAHRANANGELES’ DAYIZ BU HAFTA. LOS ANGELESIN KÜÇÜK İRANI. ÜNLÜ İRAN PİZZASINDAN, VİŞNELİ PİLAVLARINA, FESENCANDAN, İRAN ÜSÜLÜ DÖNER SHAWARMAYA, TULUMBA TATLISINDAN, FISTIKLI SAFRANLI MAKARNALI DONDURMAYA, KEŞKEBADEMCANDAN(KASHK-E-BAD EMJAN), DİLLİ BEYİNLİ SANDVİÇE "DÜNYALARI YERİM" İRAN MUTFAĞI BÖLÜMÜ İLE EKRANLARA GELİYOR.
12:00 AZ SONRA...
AZ SONRA "ŞERİFE İLE YAŞAM" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
12:06 ŞERİFE İLE YAŞAM
ŞERİFE İLE YAŞAM’DA BU KEZ MEVSİMİN EN BEREKETLİ DENİZ MAHSULÜ OLAN PALAMUT VAR... ANCAK BU MENÜDE PALAMUT BAMBAŞKA BİR KİMLİĞE BÜRÜNÜP SÜRPRÜZ TATLAR SUNUYOR, ÜSTELİK KARADENİZ VE MARMARA’NIN İNCİSİ HAMSİ VE SARDALYAYLA BERABER... ŞEFİN MENÜSÜNDE BU HAFTA DENİZ BÖRÜLCESİ YATAĞINDA HAMSİ, BEYAZ SOĞANLI SARDALYA VE TARHANALI PALAMUT KIZARTMA YER ALIYOR.
12:40 AZ SONRA...
AZ SONRA "GÖREVİMİZ YEMEK" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
12:45 GÖREVİMİZ YEMEK
ÇOK SEVDİĞİMİZ İKİLİ MEHMET YAŞİN VE TEOMAN HÜNAL, YEMEK, İÇMEK, GÖRMEK VE ÖĞRENMEK İÇİN TRABZON’DA MÜPTELASI OLACAĞINIZ BİR LEZZET GEZİSİNE ÇIKIYORLAR. YAĞMUR ÇAMUR DİNLEMEDEN TRABZON’U KARIŞ KARIŞ GEZEN YAŞİN VE HÜNAL; DAM BALIK, DOUBLETREE BY HİLTON HOTEL TRABZON VİSERA RESTAURANT TERRACE, KONAKOĞLU LOKANTASI, RÜŞTÜ’NÜN FIRINI VE AKÇAABAT’TAKİ KÖFTECİ ALİ’DE EFSANELERE YARAŞIR SOFRALARDA DAMAKLARINI ÇATLATACAK DERECEDE YİYORLAR.
13:16 AZ SONRA...
AZ SONRA "ELİF İLE LEZZET YOLCULUĞU" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
13:20 ELİF İLE LEZZET YOLCULUĞU
ELİF İLE LEZZET YOLCULUĞU BU BÖLÜMDE FRANSA ALPLERİNDE. CHATEL DAĞ KÖYÜNDE YAPILAN DAĞ SPORLARINI İZLEMEK, ELİF’LE VADİ ÜZERİNDE 200M’DE UÇMAK, ABODANCE PEYNİRİNİN YAPIMINI GÖRMEK VE 1800LERDEN KALMA BİR ÇİFTLİK EVİNDE LEZZETLİ BİR RACLETT DENEYİMİ İÇİN BU BÖLÜM KAÇMAZ.
13:47 AZ SONRA...
AZ SONRA "GASTRONOMİ MACERALARI" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
13:55 GASTRONOMİ MACERALARI
DÜNYA MUTFAKLARININ RİTMİNİ AYHAN SİCİMOĞLU'YLA TUTMAYA HAZIR MISINIZ... AYHAN SİCİMOĞLU İLE GASTRONOMİ MACERALARI’NDA BU HAFTA UMBRİA’NIN EN GÜZEL KASABALARINDAN BİRİ OLAN GUBBİO’DAYIZ.ESKİ BİR MANASTIR OLAN PARK HOTEL Aİ CAPPUCCİNİ’Yİ GEZİYOR,ARDINDAN ŞEF ALBERTO İLE GUBBİO USULÜ PAZILI TAVUK YAPIYORUZ. Program detayı için tıklayın
14:27 AZ SONRA...
AZ SONRA "ÜNİŞEF" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
14:35 ÜNİŞEF
KEMAL UÇAR'IN SUNDUĞU, ÜNİŞEF’İN GEZEN MUTFAĞI İLE; ŞEFLER MUTFAĞA GÖTÜRÜLMÜYOR, ONUN YERİNE MUTFAK ŞEFLERİN AYAĞINA, ÜNİVERSİTENİN KAMPÜSÜNE GİDİYOR. ÜNİŞEF MUTFAĞI HER HAFTA BİR ÜNİVERSİTEYE KONUK OLUYOR VE İKİ GASTRONOMİ ÖĞRENCİSİ MUTFAKTA HÜNERLERİNİ SERGİLİYOR. BU BÖLÜMÜN KONUK ÜNİŞEFLERİ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERTESİ'NDEN KÜBRA ALTAY VE İLHAN AVCU...
14:59 AZ SONRA...
AZ SONRA "LEZZETİN USTALARI" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
15:05 LEZZETİN USTALARI
ANADOLU’NUN DÖRT BİR YANINDAKİ LEZZET USTALARININ SIRA DIŞI HİKAYELERİ VE BAŞARI SIRLARI “LEZZETİN USTALARI” PROGRAMIYLA EKRANLARINIZA GELİYOR.
15:20 AZ SONRA...
AZ SONRA "WILCO'YLA YAŞASIN YEMEK" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
15:25 WILCO'YLA YAŞASIN YEMEK
"YÜZDE YÜZ ORGANİK" WILCO'NUN MUTFAĞINA GELEN "ORGANİK ÜRÜNLERİN" ÖYKÜSÜ EKRANLARDA!
16:02 AZ SONRA...
AZ SONRA "FESTİVAL GÜNLÜĞÜ-ADANA LEZZET" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
16:06 FESTİVAL GÜNLÜĞÜ-ADANA LEZZET
ADANA LEZZET FESTİVALİ
16:39 AZ SONRA...
AZ SONRA "Bİ' TARİF" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
16:40 Bİ' TARİF
BU BÖLÜMDE, ŞEFİMİZ SAVAŞ ERGEN, TAVUKLU MISIR ÇORBASI YAPIYOR.
16:44 AZ SONRA...
AZ SONRA "ÇOCUKLAR MUTFAKTA" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
16:45 ÇOCUKLAR MUTFAKTA
ŞEFİMİZ DİDEM DOĞRU, HER HAFTA İKİ ÇOCUK ŞEFİ MUTFAĞINDA AĞIRLIYOR. YAPACAKLARI YEMEKLER İÇİN ALIŞVERİŞ YAPTIKTAN SONRA ŞEFİMİZİN TARİFİNE GÖRE ÇOCUKLAR YEMEKLERİ YAPIYORLAR. BU BÖLÜMDE, ÇOCUK ŞEFLERİMİZ, ASLI NUR VE DURU ŞEF DİDEM DOĞRU EŞLİĞİNDE, ÇİPURA BUĞULAMA YAPTILAR. ÇİFTLİKTE GEÇEN BU KEYİFLİ VE EĞLENCELİ MACERAYI KAÇIRMAYIN.
17:12 AZ SONRA...
AZ SONRA "DÜNYALARI YERİM" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
17:15 DÜNYALARI YERİM
TÜRKİYE'DE TANIŞIP AMERİKA'DA EVLENEN SİMLA VE RÜÇHAN, HER MİLLETTEN İNSANIN YAŞADIĞI, LOS ANGELES'TA DÜNYA MUTFAĞINI KEŞFE ÇIKIYORLAR. "DÜNYALARI YERIM" BU HAFTA PALM SPRINGS’ DE. FRANK SINATRA’ DAN , MARILYN MONROE’ YE AMERIKAN BAŞKANLARIN’DAN ELVIS PRESLEY’ E EV SAHIPLIĞI YAPMIŞ BIR ŞEHIRDEYIZ. GÜZEL YEMEKLERI, RENKLI INSANLARI VE ŞAŞIRTICI DOĞASI ILE EKRANLARA GELIYOR.
17:44 AZ SONRA...
AZ SONRA "ŞERİFE İLE YAŞAM" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
17:45 ŞERİFE İLE YAŞAM
BU HAFTA ŞERİFE’NİN MUTAFINDA, YÜZYILLARDIR PEK ÇOK KÜLTÜR VE COĞRAFYADA HEM ŞİFA KAYNAĞI HEM DE BESİN OLARAK KULLANILAN FERMENTE İÇECEKLER YER ALIYOR. UZUN VE SAĞLIKLI YAŞAMANIN İKSİRLERİNDEN BİRİ OLARAK KABUL EDİLEN KOMBU VE JUN ÇAYLARININ TARİFLERİ EKRANLARA GELİYOR.
18:23 AZ SONRA...
AZ SONRA "GÖREVİMİZ YEMEK" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
18:25 GÖREVİMİZ YEMEK
YETİŞTİRDİĞİ AŞÇILARIYLA ÜN SALMIŞ ŞEHRİMİZ BOLU’DA BU HAFTA GURMELERİMİZ MEHMET YAŞİN VE TEOMAN HÜNAL, DAMAKLARI ÇATLATACAK BİR GEZİYE İMZA ATACAK. GURMELERİMİZ BU GEZİDE, GAZELLE RESTAURANT, MÜDÜR RESTAURANT, KUBBEALTI GÖZLEME, ET EVİ BOLU ÇİFTLİĞİ VE MENGEN CUMHURİYET ŞEHİR PARKI ÇAMLIK CAFE’DE USTA AŞÇILARIN ELLERİNDEN ÇIKAN, AĞIZLARIN SUYUNU AKITAN YEMEKLERİ YİYEN YAŞİN VE HÜNAL BAKALIM BURADA DAHA NE GİBİ SÜRPRİZLERLE KARŞILAŞACAK.
18:58 AZ SONRA...
AZ SONRA "ELİF İLE LEZZET YOLCULUĞU" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
19:00 ELİF İLE LEZZET YOLCULUĞU
ELİF'İN YOLU BU BÖLÜMDE YENİDEN KAFKAS BÖLGESİNİN EN BÜYÜK ŞEHRİ, AZERBAYCAN BAŞKENTİ BAKÜ'DEN GEÇİYOR. EL SANATLARINI, MEŞHUR AZERİ TATLARINI VE YÜZYILLARDIR HİÇ SÖNMEYEN ATEŞİ İLE ATEŞGAH'IN HİKAYESİNİ ELİF'LE KEŞFETMEK İÇİN SİZİ EKRAN BAŞINA BEKLİYORUZ.
19:26 AZ SONRA...
AZ SONRA "Bİ' TARİF" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
19:28 Bİ' TARİF
BU BÖLÜMDE, ŞEFİMİZ SAVAŞ ERGEN, NOHUTLU EKŞİLİ KÖFTE YAPIYOR.
19:33 AZ SONRA...
AZ SONRA "GASTRONOMİ MACERALARI" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
19:40 GASTRONOMİ MACERALARI
AYHAN SİCİMOĞLU BU KEZ, İTALYA'NIN EN GÜZEL KASABASINDA LEZZETLİ İTALYAN YEMEKLERİNİ KEŞFEDİYOR. Program detayı için tıklayın
20:09 AZ SONRA...
AZ SONRA "Bİ' TARİF" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
20:10 Bİ' TARİF
BU BÖLÜMDE, ŞEFİMİZ SAVAŞ ERGEN, KAYISI DOLGULU CEVİZLİ KURABİYE YAPIYOR.
20:15 AZ SONRA...
AZ SONRA "ÜNİŞEF" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
20:20 ÜNİŞEF
KEMAL UÇAR'IN SUNDUĞU, ÜNİŞEF’İN GEZEN MUTFAĞI İLE; ŞEFLER MUTFAĞA GÖTÜRÜLMÜYOR, ONUN YERİNE MUTFAK ŞEFLERİN AYAĞINA, ÜNİVERSİTENİN KAMPÜSÜNE GİDİYOR. ÜNİŞEF BU BÖLÜM ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ’NDE. BU HAFTANIN KONUK ŞEFLERİ BERKAY SEÇUK VE MERVE ŞAYİN PANCAR PÜRESİ EŞLİĞİNDE KALAMAR DOLMASI VE HELVA-İ HAKANİYE YAPIYORLAR.
20:51 AZ SONRA...
AZ SONRA "LEZZETİN USTALARI" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
20:56 LEZZETİN USTALARI
ANADOLU’NUN DÖRT BİR YANINDAKİ LEZZET USTALARININ SIRA DIŞI HİKAYELERİ VE BAŞARI SIRLARI “LEZZETİN USTALARI” PROGRAMIYLA EKRANLARINIZA GELİYOR. LEZZETİN USTALARI'NDA BU HAFTA DİYARBAKIR'DAYIZ. 15 YILDIR ETLİ ÇİĞKÖFTE USTASI OLAN ÖMER TİNTE' NİN ÖYKÜSÜ VE LEZZET SIRLARI EKRANA GELİYOR.
21:11 AZ SONRA...
AZ SONRA "İDİL'DEN" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
21:17 İDİL'DEN
NE YEMEK YAPSAM DİYE DÜŞÜNÜRKEN KAYBETTİĞİNİZ VAKTİ SİZE GERİ VERECEK OLAN İDİL YAZAR, KOLAY VE HERKESİ MUTLU EDEN YEMEKLERİYLE MUTFAKTA HARİKALAR YARATILABİLECEĞİNİ GÖSTERİYOR. BU BÖLÜMDE, ŞEFİMİZ, PORTAKALLI FISTIKLI KİNOALI PİRİNÇ SALATASI, NOHUTLU KUZU TARİFİ VE ARMUTLU EKMEK TATLISI YAPIYOR.
21:41 AZ SONRA...
AZ SONRA "ŞEFİN DÜNYASI" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
21:45 ŞEFİN DÜNYASI
ŞEF HAZER AMANİ, SİZİ DÜNYANIN BİLMEDİĞİNİZ KÖŞELERİNDEN, FARKLI, ŞAŞIRTICI LEZZETLERLE TANIŞTIRACAK. DÜNYA LEZZETLERİNİN NABZI, ÜLKE ÜLKE, BÖLGE BÖLGE BU PROGRAMDA ATIYOR… BU BÖLÜMDE, ŞEFİMİZ İSPANYA BÖLGESİNDEN, KONTRFİLELİ SEBZELİ FİDEO VE YABAN MANTARLI ‘HAZERLEME’ YAPIYOR.
22:12 AZ SONRA...
AZ SONRA "SOFRALARIMIZ" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
22:20 SOFRALARIMIZ
ŞEFİMİZ ÇİĞDEM SEFEROĞLU, GÜNÜN HER ÖĞÜNÜNE AİT, YEREL VE GELENEKSEL OLANDAN İLHAM ALAN, LEZİZ VE MODERN SENTEZLER SUNAN YEMEKLER VE TATLILAR YAPIYOR. BU BÖLÜMDE, ŞEFİMİZ, BAMYA ÇORBASI, TİRİT VE KAYMAKLI ÜZÜM HOŞAFI YAPIYOR.
22:44 AZ SONRA...
AZ SONRA "İKİ ŞEKERLİ BİR SADE" ADLI PROGRAM BAŞLAYACAKTIR.
22:50 İKİ ŞEKERLİ BİR SADE
YİĞİT ALICI'NIN MODERATÖRLÜĞÜNÜ YAPTIĞI İKİ ŞEKERLİ BİR SADE'DE, MAGAZİN GAZETECİSİ ŞİRİN SEVER YORUMLARIYLA, ÜNLÜ ŞEFLERİMİZ ÖZGÜN YEMEKLERİYLE PROGRAMA LEZZET KATIYOR...